Wszystkie kategorie
ENEN

TEOS

Ortokrzemian tetraetylu

Krzemian etylu (TEOS) jest stosowany jako surowiec stosowany w technologii półprzewodnikowej osadzania może być stosowany do niskociśnieniowego chemicznego osadzania z fazy gazowej (LPCVD) powierzchni krzemionki w osadach wafli SiC, zapewnienia gęstości medium warstwy tlenkowej oraz zdolności adhezji wafli SiC, poprawić wydajność urządzenia i wydajność oraz uniknąć w celu uzyskania pewnej grubości warstwy tlenkowej niedociągnięć długotrwałego utleniania w wysokiej temperaturze.

Zapytanie ofertowe
 • Przegląd
 • wideo LumaTouch
 • FAQ
 • Zapytanie ofertowe
 • Podobne produkty
Ortokrzemian tetraetylu
Ortokrzemian tetraetylu
Ortokrzemian tetraetylu
Ortokrzemian tetraetylu
Ortokrzemian tetraetylu
Ortokrzemian tetraetylu
Przetwarzanie

TEOS jest otrzymywany przez estryfikację czterochlorku krzemu i etanolu w normalnej temperaturze i ciśnieniu.
TEOS otrzymywany przez adsorpcję, destylację i filtrację. Jinhong nawiązała strategiczną współpracę z głównymi producentami półprzewodników i może dostarczać rocznie ponad 1,200 ton TEOS klasy elektronicznej.

Produkt TEOS
Nr CAS 78-10-4
Czystość ≥% 99.9
Konsultacje
 • Półprzewodniki
  Półprzewodniki

  TEOS może być stosowany do niskociśnieniowego chemicznego osadzania z fazy gazowej (LPCVD) powierzchni krzemionki w osadach wafli SiC.

Często zadawane pytanie
 • P: Jaka jest specyfikacja, którą możesz dostarczyć?

  Cylinder: 5 galonów Zawór: 1/4'VCR Zawartość: 17kg

  Butla: 10 galonów Zawór: 1/4'VCR Zawartość: 34kg

  Butla: 200L Zawór: 1/4'VCR Zawartość: 190kg

 • Jakie są warunki przechowywania TEOS?

  TEOS należy przechowywać w chłodnym, suchym i dobrze wentylowanym magazynie. Przechowywać z dala od ognia i źródeł ciepła. Temperatura przechowywania nie powinna przekraczać 37°C. Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty. Powinien być przechowywany z dala od utleniaczy, kwasów i zasad i nie powinien być mieszany. Zastosowano przeciwwybuchowe oświetlenie i wentylację.

 • Jakie są zastosowania TEOS?

  TEOS jest często używany do przygotowania powłok żaroodpornych i chemicznie odpornych oraz organicznych rozpuszczalników silikonowych. Może być również stosowany w syntezie organicznej, podstawowych surowcach do otrzymywania zaawansowanych kryształów, środkach do obróbki szkła optycznego, środkach wiążących i materiałach izolacyjnych w przemyśle elektronicznym.

Zapytanie ofertowe
Podobne produkty

Gorące kategorie