Wszystkie kategorie
ENEN
Nasze rynki

Nasze rynki

Jinhong Gas zapewnia kompleksowe i kompleksowe rozwiązanie w zakresie dostaw gazu.
Pozwól nam pomóc Twojej firmie rozwijać się lepiej.

Wiodący na rynku
Zaopatrzenie w gaz wysokiej jakości

Niezależnie od tego, czy Twoja firma działa w branży półprzewodnikowej, produkcyjnej, medycznej czy środowiskowej, Jinhong może zapewnić wysokiej jakości i konkurencyjne dostawy gazu.

Jinhong gas jest największym prywatnym dostawcą gazu w Chinach, z bogatymi liniami produkcyjnymi, profesjonalnymi zespołami i kompleksową dostawą kanałów, co nie tylko zapewnia konkurencyjność Twojej firmy, ale także poprawia wydajność produkcji.

 • niezdefiniowany
 • niezdefiniowany
Wiodąca na rynku dostawa wysokiej jakości gazu
 • Semiconductor
  Semiconductor

  Dostarczamy klientom z układami scalonymi/półprzewodnikami różnorodne gazy specjalistyczne, które są potrzebne w procesach technicznych, takich jak dyfuzja, litografia, osadzanie, trawienie, domieszkowanie, czyszczenie itp.

 • LCD
  LCD

  Wraz z rozwojem technologii wyświetlaczy płaskoekranowych, klienci potrzebują więcej gazów specjalnych i związanej z nimi wiedzy zawodowej i doświadczenia, JinHong Gas zapewnia klientom z płaskim ekranem szeroką gamę specjalistycznych materiałów gazowych z zastosowaniem domieszkowania, osadzania cienkiej warstwy, trawienia i czyszczenia komory .

 • DOPROWADZIŁO
  DOPROWADZIŁO

  W branży LED JinHong Gas od lat dostarcza gazy specjalne i powiązane urządzenia. Jesteśmy dumni z jakości, niezawodności i spójności naszych produktów.

 • Fotowoltaika
  Fotowoltaika

  W przemyśle fotowoltaicznym specjalny gaz JinHong stosuje się w folii, krzemie polikrystalicznym, krzemie wlewkowym i 3-5 związkach ogniw słonecznych, w tym osadzaniu cienkowarstwowym, czyszczeniu wnęki, aplikacji gazu nośnego.

 • Produkcja
  Produkcja

  Gazy przemysłowe znane są jako „krew” przemysłu. Gazy przemysłowe są na ogół bardzo poszukiwane, ale nie wymagają wysokiej czystości. Duża ilość gazów przemysłowych jest wymagana w metalurgii, stali, przemyśle naftowym, przemyśle chemicznym, maszynowym, elektronice, szkle, ceramice, materiałach budowlanych, budownictwie, przetwórstwie spożywczym, medycynie i branża medyczna i inne,

 • Dyrektorem
  Dyrektorem

  Gazy medyczne to gazy stosowane w procedurach medycznych. Stosowany głównie do terapii, znieczulenia, prowadzenia sprzętu i narzędzi medycznych. Powszechnie stosowanymi gazami są: tlen, azot, podtlenek azotu, argon, hel, dwutlenek węgla oraz sprężone powietrze.

 • Jedzenie
  Jedzenie

  Gaz jest szeroko stosowany w żywności. Jeśli chodzi o opakowanie, może zapobiegać degradacji oksydacyjnej żywności i odgrywać rolę w konserwacji. Ponadto dwutlenek węgla jako główny surowiec wody gazowanej może bardzo dobrze poprawić smak napojów, co jest jednym z powodów, dla których wiele osób kupuje urządzenia do wody gazowanej do domu.

 • Środowiskowy
  Środowiskowy

  Zanieczyszczenie środowiska i zmiany klimatyczne spowodowane rozwojem i wykorzystaniem energii kopalnej na dużą skalę zaostrzyły globalne obawy dotyczące kwestii energetycznych, a transformacja energetyczna stała się nieuniknionym trendem.

Gorące kategorie