Wszystkie kategorie
ENEN
O nas

O nas
Gaz JinHong Spółka

Jinhong Gas Co., Ltd. jest zintegrowanym dostawcą gazu intensywnie chroniącym środowisko, specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie gazu. Po ponad 20 latach poszukiwań i rozwoju firma stworzyła sieć dostaw i usług gazowych z kompletnymi kategoriami, rozsądnym układem i niezawodną dystrybucją, która może zapewnić klientom półprzewodniki elektroniczne, medycynę i zdrowie, oszczędność energii i ochronę środowiska, nowe materiały , nowa energia, produkcja wysokiej klasy sprzętu i inne gałęzie przemysłu z ponad 100 odmianami gazu w trzech kategoriach: gaz specjalny, gaz masowy i gaz ziemny. Firma założyła kilkadziesiąt spółek zależnych na terenie całego kraju i wkroczyła na drogę działalności grupowej. W 2020 roku firma została pomyślnie wpisana na listę Rady ds. Nauki i Innowacji (Kod giełdowy: 688106).

Wspólna energia służąca naszym 6.8 milionom klientów i pacjentów

 • 2,400+
  Pracownicy w 28 krajach

  Zaangażowany na co dzień w ulepszanie i służenie naszym klientom

 • 350
  Badacz

  Zaangażowany na co dzień w ulepszanie i służenie naszym klientom

 • 100+
  Produkty badawczo-rozwojowe

  Firma opracowała ponad 100 produktów, takich jak elektroniczny specjalny gaz ziemny, .......

 • 10,000+
  Klienci współpracujący

  24 lata doświadczenia w przedsiębiorstwie, współpraca z klientami w różnych krajach

Firma posiada centrum badawczo-rozwojowe, laboratorium CNA i centrum testowania butli stalowych, z silnymi niezależnymi zdolnościami badawczo-rozwojowymi i możliwością łączenia przemysłu, uniwersytetów i zasobów badawczych. To kompleksowe rozwiązanie do tworzenia wartości dla klientów.

Wyświetlanie wideo Jinhong Gas Co., Ltd

Dzięki ciągłemu wzbogacaniu produktów, ciągłym innowacjom w zakresie trybu zaopatrzenia w gaz, silnej sile transportu i wysokiej jakości usług, Jinhong zdaje sobie sprawę z wartości ceny dla klientów i zdobył szerokie zaufanie klientów.

Podstawowa koncepcja Jinhonga

Z wartościami Jinhong jako rdzeniem i systemem Jinhong jako kodeksem postępowania, poprzez afirmację wartości pracowników, zachęcanie do marzeń pracowników, zdobywanie pracowników, klientów i dawanie z powrotem społeczeństwu.

Ustanawiając system działania kultury korporacyjnej, niech wszyscy członkowie działów stają się jej praktykami, tak aby realizować „poprawę morale pracowników wewnętrznie i kształtowanie wizerunku firmy na zewnątrz”.

Konkretne wyniki

Konkretne wyniki

Wytwórnie ultraczystego amoniaku 7n firmy Jinhong i wysokiej czystości 5n5 gazu rozweselającego są wyposażone w zaawansowany sprzęt, o rocznej produkcji odpowiednio ponad 12000 ton i 9000 ton. Jakość została doceniona przez klientów z branży elektronicznej i zajmuje wysoki udział w rynku.

Gorące kategorie